Search results for: 'specif for ta60wa12'
- Did you mean
- specif for ta60wd12l
- specif for ta60wa12l
- Related search terms
- ta60wa12led 0000 ltf technology
- ta60wa12led 0000ff ltf technology
- ta60wa12led 0.54a ltf technology
- ta60wa12led 0.12a ltf technology
- ta60wa12led 0.13 ltf technology
TA60WA12
LTF electronic transformer, model TA60WA12. Works with Incandescent and halogen bulbs, No Load technology, UL recognized, auto-reset, short circuit, overload, and thermal protection, soft-start. Dimmable with ELV dimming. Input Voltage: 120V AC 50/60Hz Input Current: 0.5 A Output Voltage: 12V AC Load Type: Incandescent and Halogen BulbsTA60WA12 -