Search results for: 'electronic transformer model ta60wa12 0.63'
- Did you mean
- electronic transformer model ta60wd12l 0.33
- electronic transformer model ta60wd12l 0.3a
- Related search terms
- model number for this are fsi 1800k 2 27
- model number for this are fsi 12v 2 27
- model number for this are fsi 12w 2 27
- model 351ledpmod40 low voltag
- Model :700UCRD19930W-LED
TA60WA12
LTF electronic transformer, model TA60WA12. Works with Incandescent and halogen bulbs, No Load technology, UL recognized, auto-reset, short circuit, overload, and thermal protection, soft-start. Dimmable with ELV dimming. Input Voltage: 120V AC 50/60Hz Input Current: 0.5 A Output Voltage: 12V AC Load Type: Incandescent and Halogen BulbsTA60WA12 -