Search results for: 'electronic transformer model ta60wa12l 0000ff'
- Did you mean
- electronic transformer model ta60wa12l 0000
- Related search terms
- model number for this are fsi 120v 2 27
- model number for this are fsi 1800k 2 27
- model number for this are fsi 12v 2 27
- model number for this are fsi 12w 2 27
- model 351ledpmod40 low voltag
TA60WA12LED
LTF LED electronic transformer, Model TA60WA12LED. No Load technology up to 60W/AC. Works with Halogen and LED AC Loads. Features Auto-reset; Short circuit, Overload and Thermal protection with soft start. Dimmable with ELV dimming. Input Voltage: 120V AC 50/60Hz Input Current : 0.5 A Output Voltage: 12V AC Load Type: AC LED Bulbs, Incandescent and Halogen BulbsTA60WA12LED -