Search results for: 'specif for ta60wa12l'
- Related search terms
- ta60wa12led 0.90 ltf technology
- ta60wa12led 0000 ltf technology
- ta60wa12led 0.54a ltf technology
- ta60wa12led 0.12a ltf technology
- ta60wa12led 0.04a ltf technology
TA60WA12LED
LTF LED electronic transformer, Model TA60WA12LED. No Load technology up to 60W/AC. Works with Halogen and LED AC Loads. Features Auto-reset; Short circuit, Overload and Thermal protection with soft start. Dimmable with ELV dimming. Input Voltage: 120V AC 50/60Hz Input Current : 0.5 A Output Voltage: 12V AC Load Type: AC LED Bulbs, Incandescent and Halogen BulbsTA60WA12LED -